Утакмица: Црвена Звезда - Динамо Тбилиси

4
5

Оцена сећања: 3.5

Текст сећања:

Каква утакмица, и више него за памћење!!! СЕВЕР ПУН, Дејан Лекић даје аутогол у 2. минуту и ту знам да ћемо победити са 5:2. Не знам одакле ми пао тај резултат на памет али тако и било! Били смо бољи тако да Перовић изједначује и на СЕВЕРУ лудило!!! Нажалост Динамо опет даје гол и води са 2:1 а онда на креће и Дејан Лекић да даје голове Динаму! Гол за 2:2 је дело наравно, Дејана Лекића у 26. минуту и онда у последњим секундама утакмице првог полувремена Дејан Лекић даје гол за 3:2 и то је дефинитивно гол који је пресудио меч! Сви смо осетили да је тај гол променио целу утакмицу! Завршио сам 4 реда испод и пао сам, радовао сам се као никад у животу!!! Друго полувреме смо опет били бољи и Каду даје гол за 4:2 из пенала и онда гол који се дуго чекао је дело ДЕЈАНА ЛЕКИЋА из 88. минута и СЕВЕР У ТРАНСУ ЛУДУЈЕ!!!