4
5

Оцена сећања: 0

Текст сећања:

Da,secam se kao da je bilo juce.Moja prva utakmica,i nezaboravna.Stadio prepun,80.000 gledalaca.Zvezda igra prvi mec u Bayernu i pobedjuje 2-1.Zvezdi je trebala neresena utakmica.Bio sam toliko uzbudjen i odusevljen sto me je tata odveo na tu utakmicu.Secam se kako sam skocio u toj 27 minuti,kada je Mihajlovic iz slobodnjaka dao gol koji me jedigao na noge.Navijaci su jednostavno podivljali.Sve je bilo kao san do tog jebenog 61 minuta kada je Stojanovic primio gol kroz noge,a strelac je bio Augentаler.Poceo sam da placem.Znao sam da i pored toga rezultata idemo dalje,ali nije bilo svejedno.Novi sok se dogodio 7 minuta kasnije,kada je Bender dao pogodak za 2:1,koji je vodio Bayern do produzetaka.Na stadionu je bila tisina,ali sve se menja kada Augentaler u 90 minuti daje sam sebi autogol posle asistencije Mihajlovica.Taj isti Augentaler je dao gol Stojanovicu kroz noge,ali sve se na kraju placa,pokopao je Bayern,a stadion je istinski EKSPLODIRAO.To je bila generacija za pamcenje,i drago mi je sto je bas ta uitakmica bila moja prva!